DOPRAVA ZDARMA OD 1500 Kč • ODESÍLÁME IHNED • VŠE SKLADEM

Nástěnné hodiny jsou skvělý svatební dar

Vaši přátelé se berou a vy jim chcete dát něco osobnějšího než jen 3000 Kč v obálce. Co takhle svou plánovanou sumu rozdělit na hotovost a hmotný dárek, který jim bude každý den připomínat jejich den a přitom se stane praktickým domácím doplňkem? 

 

Pořízení nástěnných hodin pro takovou příležitost je tím pravým ořechovým, co vám chybělo. Z naší nabídky jistě vyberete takový model, který je potěší a pro který jistě najdou ve svém domově místo na stěně. Pojďme se společně podívat, které hodiny pro koho zvolit. 


 

1) Dřevěné hodiny v neutrálním odstínu 

Tak těmi nic nezkazíte, pokud si nejste jisti, co mohou mít vaši blízcí rádi, doporučujeme oblíbený model Lavvu Style. Nejsou úplně drobné, ale velmi přehledné a vkusné, a padnou do každého interiéru. Kovové detaily ve stříbrné barvě doladí např. s úchytkami na skříňkách nebo nerezovou lednicí. 


2) Klasika do tisícovky

Nejpřirozenější model hodin, který byl kdy stvořen - dřevěný rám, černá čísla, bílé pozadí. Dřevěné nástěnné hodiny Lavvu Essential Wood si zamilují především ti, kterým vadí hlasité tikání, protože mají tichý chod. Váš dar proto nebude protivný žádnému puntičkáři, neotřelý design dozajista najde své uplatnění a se sympatickou cenou 995 Kč ještě zbyde něco do té obálky. 


 

3) Něco extra pro někoho extra

Když jste u nich byli na návštěvě naposledy, všimli jste si prázdného místa na stěně. Možná jsou vaši přátelé extravagantní, anebo jste to vy, kdo jim chce dopřát něco neotřelého do jejich interiéru. Ať je správná možnost jakákoliv, nástěnné hodiny Lavvu Crystal Flower mají jednu vlastnost - jsou jedinečné a pro svůj vzhled, který navozuje příjemnou atmosféru, se řadí mezi naše neoblíbenější výrobky. Vybrat můžete z několika barevných odstínů. 


 

4) Luxusní dárek pro toho, kdo je ve stylu 

Pokud si vaši přátelé potrpí na vytříbený styl, ale přesto se rozhodnete maličko zariskovat, pak tu pro vás máme něco speciálního. Jsou to skleněné kyvadlové hodiny Lavvu, které jsou naprosto úchvatné svým minimalistickým designem, přesto nepřehlédnutelné. Tvoří je kovová kostra a chrání čiré minerální sklo. Nechte se přemluvit a vytřete vašim svatebním darem zrak.


 
 
 
 
 

5) Pro útulný domov

Bílá je a vždycky bude nejdůležitější základní barvou interiéru. Je čistá, jasná a pozitivní a v kombinaci se dřevěnými detaily bude navíc ve vašem bytě působit útulným a přívětivým dojmem. Pomozte novomanželům vytvořit harmonické domácí prostředí pomocí nástěnných hodin české značky LAVVU, které jim vždy připomenou, jak skvělé přátele mají kolem sebe. 


 
 
 
 

6) Dubová láska

Konečně naše srdcová klasika, kterou většině čtenářů netřeba představovat. Stálé oblibě se těší naše Vlaha hodiny, které pro vás ručně řežeme, máčíme a montujeme již třetím rokem. Za tu dobu jsme dotáhli tento model pravděpodobně k dokonalosti, milují je hlavně lidé, kteří si potrpí na zboží s příběhem, který tyto hodiny skutečně mají, jak se můžete dočíst v tomto příspěvku. 


7) Stále si nejste s nákupem hodin jisti? 

Pro vás tu máme ještě jedno řešení. Je jím malá obdoba hodin, tato je navíc velmi praktická, přesvědčte se sami. 

LAVVU SMART je opravdu chytrý pomocník do ložnice. Je vybaven dvěma budíky a každý je možné nastavit buď na každý den, na pracovní dny, na víkendy nebo na určitý den v týdnu. Na displeji dále najdete ukazatel data a dne v týdnu, teplotu vzduchu a vlhkost. Protože je budík napájen přes přiložený kabel, nemusíte každou chvíli řešit vybité baterie. Na zadní straně budíku jsou navíc 2 USB porty, které mohou přes noc nabíjet až 2 telefony současně a vy tak máte vše na jednom místě - na nočním stolku.

 

 

 

Pro ještě více nápadů na jednom místě navštivte naši sekci HODINY, jsme si jisti, že vyberete vhodný, neotřelý a praktický svatební dar.